Zegar

TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Twoją lampę staramy się wyprodukować w jak najkrótszym terminie, jednak czas oczekiwania może wydłużyć się do 7 dni roboczych. W przypadku zamówień specjalnych czas oczekiwania na zamówienie wynosi do 10 dni roboczych. Jeśli zależy Państwu na szybkiej dostawie prosimy skontaktować się z nami przed złożeniem zamówienia

kontakt@przystojnelampy.pl
tel. +48 603 371 007

DPD

WYSYŁKA ZAMÓWIENIA

Dbając o jakość i bezpieczeństwo Państwa nowej lampy nasz towar wysyłamy tylko i wyłącznie pocztą kurierską. Obecnie wspólpracujemy z firmą DPD.
Jak tylko przesyłka zostanie nadana nasz system wyśle informację z numerem przesyłki. Zazwyczaj firma kurierska DPD dostarcza towar zwykle następnego dnia po odbiorze w naszej siedzibie.

Jeśli zauważą Państwo uszkodzenia opakowania uprzejmie prosimy o sprawdzenie stanu towaru. Tylko i wyłącznie spisanie protokołu uszkodzenia przy kurierze jest podstawą uwzględnienia reklamacji.

Oświetlenie można również odebrać osobiście w siedzibie firmy.

Dostawa

KOSZTY DOSTAWY

Dokładną informację o cenie przesyłki dostaną Państwo przy wypełnianiu formularza zakupów. W zależności od wielkości lampy ceny wahają się od 18,00 – 150, 00 zł . Przy większych zamówieniach cena przesyłki jest ustalana indywidualnie.

Koszty Dostawy

PŁATNOŚCI

Za swoje zakupy w naszym sklepie możesz zapłacić następująco:

  • przelewem na konto firmowe
  • za pobraniem – płatne u kuriera w momencie doręczenia przesyłki
  • gotówką przy odbiorze w naszej siedzibie
  • PayU
Gwarancja

GWARANCJA

Na każdy nasz produkt udzielamy 12 miesięczniej gwarancji producenta.

Pakowanie Lamp

PAKUJEMY BEZPIECZNIE

Każdy element w naszej lampie zostaję sprawdzony przed wysyłką. Dlatego macie Państwo gwarancję, że dostaniecie ją w 100 % sprawną. Aby lampa nie została uszkodzona w transporcie, pakujemy ją ze szczególną dokładnością. Delikatne elementy zabezpieczone są folią bąbelkową. Finalnie, każda lampa trafi do kartonu o grubości 3 lub 5 mm, który jest idealnie dopasowany do rozmiarów każdej oprawy. Te wszystkie szczegóły składają się na bezpieczną wysyłkę do Ciebie.